Šport24

Najlepší hráč Slovenska Juraj Slafkovský po príchode na Slovensko navštívil tréning Američanov, kde sa okamžite pozdravil s hráčom Anaheimu Ducks Trevorom Zegrisom.

video-background
Šport24

Dlho očakávané MS v Česku štartujú už tento piatok a naše najväčšie hviezdy makajú, čo im len sily stačia.

Šport24

Momentálne najväčšia slovenská hokejová hviezda Slovenska Juraj Slafkovský (20) je už s tímom pred svetovým šampionátom v Česku. V pondelok na poludnie ho doviezol otec.

Šport24

Futbalisti Ružomberka zisk Slovenského pohára poriadne oslávili, keď vo finále porazili hráčov Trnavy 1:0. Cesta z Košíc naspäť na Liptov bola poriadne dlhá a bujará, o čom svedčí aj video zo sociálnych sietí, na ktorom hráči MFK triasli a skákali po aute ešte len 19-ročného Viktora Úradníka.

Šport24

Futbalisti KFC Komárno oslavujú historický postup do najvyššej slovenskej súťaže. Účasť v budúcom ročníku Niké ligy si definitívne zabezpečili sobotným víťazstvom v dueli 28. kole MONACObet ligy na ihrisku Slavoja Trebišov 3:1.

Šport24

Okrem seniorského mužstva okolo hviezd ako Juraj Slafkovský, Tomáš Tatar či Martin Fehérváry rozloží v treťom najväčšom meste Česka počas MS v hokeji svoje stany aj Slovenský Dom.

Šport24

Šport24

Český futbalový klub FK Viagem Ústí nad Labem z tretej ligy spravil prelomový krok. Do svojich radov angažoval farára Gabriela ako dvanásteho hráča. Ten má počas zápasov pomáhať hráčom i fanúšikom požehnaniami.

Šport24

Slovenský futbalista Róbert Mak sa dvoma gólmi podieľal na postupe FC Sydney do semifinále play off austrálskej A-League. Jeho tím zvíťazil nad FC Macarthur 4:0. Tridsaťtriročný ofenzívny univerzál otvoril skóre zápasu v ôsmej minúte a v 78. minúte spečatil postup štvrtého tímu dlhodobej časti.